تکنولوژی

همه چیز درباره ربات چت جی پی تی

همه چیز درباره ربات چت جی پی تی

ربات چت جی پی تی طوفان اینترنت را به خود اختصاص داده است و بسیاری از کسانی که از آن استفاده می کنند در شوکه شدن آن قرار گرفته است.

ربات چت جی پی تی پایان گوگل است؟ نگرانی های امنیتی چیست؟

GPT نمونه اولیه چت ربات هوش مصنوعی خود را منتشر کرد که به دلیل پاسخ‌های دقیق و انسان‌مانند به سؤالات مورد توجه عموم قرار گرفته است.

به گفته مدیر عامل این شرکت، سم آلتمن، این نرم افزار روز دوشنبه، کمتر از یک هفته پس از عرضه، به یک میلیون کاربر رسید.

GPT Chatbot با مدل های ترانسفورماتور مبتنی بر چت از پیش آموزش دیده نوعی هوش مصنوعی است که به کاربران اجازه می دهد با استفاده از زبان طبیعی با دستیار مجازی تعامل داشته باشند این فناوری بر اساس اصول GPT-3، نسل سوم از مدل ترانسفورماتور از پیش آموزش دیده ژنراتور محبوب است.

یکی از ویژگی های کلیدی چت بات GPT توانایی آن در ایجاد پاسخ های بلادرنگ بر اساس ورودی کاربر است برای آشنایی با کاربرد این ربات، مقاله chatGPT  چیست مجله ارگ را بخوانید.

استراژدیهای چت جی پی تی برای آینده ؟

گفته می‌شود که ماسک این سوال را مطرح کرد: بهترین کاری که می‌توانیم برای اطمینان از خوب بودن آینده انجام دهیم چیست؟ ما می‌توانیم در حاشیه بنشینیم و نظاره گر باشیم و فقط تشویق کنیم، یا می‌توانیم با ساختار مناسب با افرادی که عمیقاً به توسعه هوش مصنوعی به روشی ایمن و مفید برای بشریت اهمیت می‌دهند، مشارکت کنیم.

ماسک اذعان کرد که “همیشه خطری وجود دارد که در تلاش برای پیشرفت (دوستانه) هوش مصنوعی، ممکن است چیزی را ایجاد کنیم که نگران آن هستیم.” با این حال، بهترین دفاع این است که «توانمندسازی هر چه بیشتر مردم برای داشتن هوش مصنوعی.

تناقض در استراژدی ؟

آیا ممکن است استراتژی آنها در تلاش برای کاهش خطر باشد که؛ هوش مصنوعی باعث آسیب کلی خواهد شد، آیا همان چیزی است که صدمات ناگفته ای را به انسان وارد می کند؟
یا می‌توانند جدول را برگردانند و بزرگ‌ترین ترس بشر را از انقراض ربات‌ها از بین ببرند؟ با دادن هوش مصنوعی به همه، آیا در میان کسانی که نگران خطر وجودی ناشی از هوش مصنوعی هستند، بحث برانگیز نیست؟

آیا باید نسبت به رویکرد ایلان شک داشته باشیم یا با آغوش باز از آن استقبال کنیم. اگر دکمه‌ای دارید که می‌تواند کارهای بدی برای دنیا انجام دهد، آیا می‌خواهید آن را به همه بدهید؟ به چه قیمتی هوش مصنوعی را به همه می دهیم؟

حضور ایلان ماسک در پروژه چت جی پی تی ؟

به گفته کارشناسان وشرکت OpenAI یک شرکت مستقل است و با وجودی که ایلان ماسک در این پروژه در گیر بوده ولی هیچ  دخالت مستقیم یا غیر مستقیمی در این پروژه ندارد.

همه چیز درباره وکالت نامه کاری

معامله فضولی چیست

همه چیز درمورد وکیل ملکی

توانایی های ربات جی پی تی

برخی از کاربردهای بالقوه چت بات JPT شامل خدمات و پشتیبانی مشتری، آموزش و آموزش و دستیاران شخصی است.

با این حال، نگرانی هایی در مورد پیامدهای بالقوه این فناوری مانند از دست دادن شغل و کاهش تعاملات انسانی نیز وجود دارد.

ربات چت جی پی تی

chatGPT Trained on چیست؟

ChatGPT بر روی دریایی از متن دیجیتال جمع آوری شده از اینترنت آموزش داده شد.

همانطور که مردم سیستم را آزمایش می کردند، از آنها می خواست که پاسخ های آن را رتبه بندی کنند.

Open AI، شرکت پشتیبان Chat GPT تحقیقات در هوش مصنوعی را با هدف اعلام شده ترویج , توسعه هوش مصنوعی دوستانه به گونه‌ای که به نفع بشریت باشد، انجام می‌دهد.

وب سایت پویش وب نیز مقالاتی در مورد این ربات نوشته است.

15 مکان اصفهان گردی

عید پاک یا جشن ایستر چه روزی است؟

دلایلی که چت جی بی تی را متمایز میکند

چیزی که CHAT GPT  را از سایر فناوری‌های ربات چت متمایز می‌کند، توانایی آن در تولید پاسخ‌ها در زمان واقعی، بر اساس ورودی کاربر است. این امکان یک مکالمه طبیعی و روان‌تر را فراهم می‌کند، زیرا CHAT GPT  می‌تواند طیف گسترده‌ای از سؤالات و اظهارات را درک کند و به آنها پاسخ دهد. با وجود مزایای بالقوه چت CHAT GPT، نگرانی هایی در مورد پیامدهای آن نیز وجود دارد. برخی از منتقدان استدلال می کنند که استفاده از CHAT GPT  می تواند منجر به از دست دادن شغل و کاهش تعامل انسانی شود و به طور بالقوه به ارتباطات و روابط اجتماعی آسیب برساند.

شرکت سازنده چت جی بی تی

چت ربات GPT توسط OpenAI، یک آزمایشگاه تحقیقاتی هوش مصنوعی مستقر در سانفرانسیسکو با همکاری ایلان ماسک توسعه یافته است.

قادر به درک زبان طبیعی انسان و تولید نثر متفکرانه و شبیه انسان پس از دریافت درخواست است.

این سازمان در سال 2015 توسط سام آلتمن، ایلان ماسک و دیگران در سانفرانسیسکو تأسیس شد که در مجموع یک میلیارد دلار متعهد شدند.

ایلان در فوریه 2018 از هیئت مدیره استعفا داد اما به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره باقی ماند. در سال 2019، OpenAI LP یک میلیارد دلار سرمایه گذاری از مایکروسافت دریافت کرد.

در ژوئن 2020، OpenAI GPT-3 را معرفی کرد، یک مدل زبان که بر روی تریلیون ها کلمه از اینترنت آموزش داده شده بود.

همچنین اعلام کرد که یک API مرتبط که به سادگی “API” نامیده می شود، در شکل گیری اولین محصول تجاری خود یکپارچه خواهد شد.

آیا چت جیبیتی رایگان است ؟

ChatGPT در حال حاضرحسابهای رایگان را بامحدودیتهایی در تعداد نوشتار دارد ودر بدو ثبت نام حساب شما به مبلغ 5 دلار شارژ هدیه میشود وبعد از اتمام شارژ باید حساب خود را شارژ کنید.

ویژگی های طراحی وبسایت

اصطلاحات وعناوین سئو

توانایی که CHAT GPT دارد

برخی از کاربردهای بالقوه چت  جی بی تی  شامل خدمات و پشتیبانی مشتری، آموزش و آموزش دادن و دستیاران شخصی است. با این حال، نگرانی هایی در مورد پیامدهای بالقوه این فناوری مانند از دست دادن شغل و کاهش تعاملات انسانی نیز وجود دارد.

Chat GPT TRAINDE ON چیست

بر روی دریایی از متن دیجیتالی که از اینترنت جمع آوری شده بود آموزش داده شد. همانطور که مردم سیستم را آزمایش می کردند، از آنها می خواست که پاسخ های آن را رتبه بندی کنند.

شرکتی که پشت Chat GPT قرار دارد، تحقیقاتی را در زمینه هوش مصنوعی با هدف اعلام شده ترویج و توسعه هوش مصنوعی دوستانه به گونه‌ای که به نفع بشریت باشد، انجام می‌دهد.

آیا  CHAT GPT تهدی برای گوگل است؟

بزرگترین ابزار ChatGPT می‌تواند با ارائه پاسخ‌های برتر به پرسش‌هایی که در حال حاضر برای قدرتمندترین موتور جستجوی جهان ارسال می‌کنیم، یک فاجعه مالی برای Google باشد.

گوگل با خزیدن میلیاردها صفحه وب، ایندکس کردن آن محتوا و سپس رتبه بندی آن به ترتیب مرتبط ترین پاسخ ها کار می کند. سپس فهرستی از پیوندها را برای کلیک کردن از طریق آن منتشر می کند.

ChatGPT چیزهای وسوسه‌انگیزتری را برای کاربران مضطرب اینترنت ارائه می‌کند: یک پاسخ واحد بر اساس جستجوی خود و ترکیب آن اطلاعات. ChatGPT در میلیون‌ها وب‌سایت آموزش دیده است تا نه تنها مهارت برگزاری یک مکالمه شبیه به انسان، بلکه خود اطلاعات را نیز به دست آورد، تا زمانی که قبل از اواخر سال 2021 در اینترنت منتشر شده باشد.

Chat GPT همچنین یک پاسخ واحد و فوری می دهد که نیازی به اسکن بیشتر از سایر وب سایت ها ندارد. در دره سیلیکون، این یک تجربه “بدون اصطکاک” است، چیزی شبیه جام مقدس، زمانی که مصرف کنندگان آنلاین به طور عمده از خدماتی که استفاده سریع و آسان هستند استفاده می کنند.

ینده گوگل، مشاغل ما، و به طور کلی جهان چه خواهد بود؟ چه قیمتی برای دسترسی انبوه هوش مصنوعی در دسترس همگان می پردازیم؟

آیا CHAT GBT برنامه نویسی کند؟

اما یک انسان نیز می تواند… هوش مصنوعی آن را حتی برای بازیگران تهدید کننده مبتدی کارآمدتر می کند. ما یکسری درخواست‌ها را برای تولید بدافزار خطرناک به ChatGPT ارائه کردیم. فقط برخی از این درخواست‌ها به دلیل نقض خط‌مشی محتوا پرچم‌گذاری شدند. در هر دو مورد، ChatGPT رعایت کرد و تحویل داد. ما متقاعد شده‌ایم که برای کسانی که سوالات درست (اشتباه) می‌پرسند، ChatGPT می‌تواند به زرادخانه شیطانی از سلاح‌های سایبری در انتظار غارت تبدیل شود.

آیا CHAT GBT رایگان است ؟

ChatGPT در حال حاضرحسابهای رایگان را بامحدودیتهایی در تعداد نوشتار دارد ودر بدو ثبت نام حساب شما به مبلغ 5 دلار شارژ هدیه میشود وبعد از اتمام شارژ باید حساب خود را شارژ کنید.

منبع : سایت پویش وب 

مقاله های پیشنهادی

بیشتر بدانید

اهمیت سئو وبسایت

1401-12-06

خرید رپورتاژ آگهی وتاثیر بر سئو وبسایت

1401-12-06

سئو سایت (SEO) و چگونه می توانیم یک وبسایت را سئو کنیم؟

1402-02-23

مهم ترین ویژگی های طراحی وبسایت

1402-02-25

با اصطلاحات وعناوین سئو بیشتر آشنا شوید

1402-03-20

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *