خانه وخانه داری

اصول چیدمان دفتر کار و خرید مبلمان کلاسیک اداری

اصول چیدمان دفتر کار و خرید مبلمان کلاسیک اداری

ظرافت و اعتبار یک دفتر کار مبله سبک مبلمان کلاسیک را میتوان در نگاه اول تشخیص داد . امروزه مبلمان اداری به شیوه کلاسیک در اصل به معنای انتخاب مبلمانی خوش سلیقه با هدف ظرافت کلی و ارزش مبلمان اداری بدون از دست دادن کارایی است .

یک دفتر کلاسیک همیشه جذابیت خود را دارد ، جدیت را منتقل می کند و می تواند به محل کار شما اهمیت بدهد. میزکار، صندلی های اداری ، کتابخانه های اداری، میزهای اداری، لوازم جانبی و مبلمان اداری طراحی شده اند تا این فضا را بهبود بخشند و میزبان مشتریان و تامین کنندگان برای بستن هرگونه معامله تجاری باشند .

در ادامه در مجله ارگ  به بررسی مبلمان مناسب برای ایجاد یک دفتر کار یا اتاق کار به سبک کلاسیک می پردازیم.

ویژگی های سبک کلاسیک مبلمان اداری در دفتر کار :

راز مبلمان کلاسیک دقیقا در توانایی ترکیب سبک های مختلف ، ایجاد حس پویایی و تازگی است . اگر بخواهیم دفاتر اداری قرن گذشته را تصور کنیم ، اولین تصویری که به ذهنمان می رسد ، اتاقی با مبلمان چوبی و دکوراسیون تشکیل شده از چوب است . این سبک مبلمان اداری هرگز از مد نمی افتد .

چگونه  دفتر کار کلاسیک را زیبا کنیم .

ورود به دفتری که به سبک کلاسیک مبله شده است ، هر عنصر منفرد ، از میز تا لامپ ، از قفسه کت گرفته تا قفسه کتاب ، هدف خاص خود را دارد و ظرافت و ارزش افزوده برای دفتر کار به ارمغان می آورد.  ظرافت عناصر کلاسیک مبلمان اداری در دفتر کار یک موضوع تقریبا سلیقه ای اما غیر قابل انکار است ؛ بنابراین برای تجهیز دفتر کار جدید خود به شیوه ای شیک مبلمان کلاسیک  لوازم جانبی با کیفیت را انتخاب کنید .

در یک دفتر کار کلاسیک ، میزها و صندلی های مدیریتی با خطوط ظریف ، نرم و هندسی (مربعی یا مستطیلی) هستند .

مبلمان کلاسیک

این مقاله هم به شما پیشنهاد می شود

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

میز اداری کلاسیک:

یک میز اداری ظریف و کلاسیک باید اقتدار و ارزش را بدون از دست دادن عملکرد اداری خود منتقل کند. فضایی برای کامپیوتر شخصی، کشو برای نگهداری اسناد، محفظه های مدیریت کابل از جمله امکاناتی است که یک میز مدیریت باید داشته باشد.

صندلی اداری شیک:

صندلی اداری با طراحی کلاسیک بادی پاسخگوی نیاز کاربر است، اما در عین حال راحت است. احتمالاً چندین ساعت در روز را در دفتر سپری خواهید کرد و اگر صندلی ناراحت کننده باشد، مطمئناً بر عملکرد کاری شما تأثیر می گذارد. بهره وری کارکنان را می توان با نوع محیطی که در آن کار می کنند نیز تعیین کرد. دفتری مجهز، توجه به کوچکترین جزئیات و از همه مهمتر دفتری که بتواند شخصیت شما را به طور کامل منعکس کند، به افزایش درآمد حرفه ای کمک می کند. صندلی های کلاسیک زیبا نیز باید ارگونومیک، دارای پشتی قابل تنظیم و کاملاً با هر حرکتی سازگار باشند.

در یک نگاه

 

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *