استایل و زیبایی

رنگ سال 2023

رنگ سال 2023

رنگ سال 2023  از طرف موسسه پنتون مشخص شده است و فصل آینده درخشان و زیبا به نظر می رسد و با طیفی از رنگ هایی که با پالت هر هنرمندی رقابت می کند،

برای هر سلیقه ای رنگی وجود دارد از رنگ‌های نارنجی خاکی گرفته تا سرخابی روشن، اینها همان رنگ‌هایی هستند که کارشناسان فکر می‌کنند شما در سال 2023 به آن روبرو خواهید شد ترندهای و رنگ سال 2023 دقیقاً مانند روندهای مد، از باندهای نمایشی که شش ماه قبل از شروع فصل رخ داده است مطلع می شوند.

در حالی که باندهای فشن نقش مهمی در تأثیرگذاری بر رنگ‌هایی که می‌بینیم در فروشگاه‌ها ریخته می‌شوند، بازی می‌کنند پیش‌بینی رنگ نیز وجود دارد، که عملی برای پیش‌بینی رنگ‌هایی است که مردم می‌خواهند در آینده نزدیک بپوشند.

پیش‌بینی‌کنندگان برای پیش‌بینی روند رنگ‌های مد به چیزهای مختلفی از جمله سفر، هنر، فناوری، مد و سرگرمی نگاه می‌کنند.

انتخاب رنگ سال 2023

اما روند رنگ ترند سال 2023 نیز تحت تأثیر سایر مشاغل تخصصی قرار دارد شرکت‌هایی مانند پنتون و دولوکس هر ساله روندهای مختلفی را تجزیه و تحلیل می‌کنند.

تا به رنگ‌های کلیدی برسند که معتقدند در طیف گسترده‌ای از دسته‌بندی‌های محصولات تاثیر گذار هستند. از رنگ‌ها گرفته تا لباس‌های مهمانی، امسال ترندهای رنگ 2023 پنتون مشخص شد که است و متعاقباً می‌توان انتظار داشت. که این یک ویژگی سنگین هم در فروشگاه‌های لباس و هم در فروشگاه‌های لوازم خانگی باشد.

البته بیشترین سهم از باندهای فشن است که مسئول تنظیم روندهای اصلی رنگ مد در هر سال هستند.

سال گذشته، گرایش‌های ترند رنگ سال2023 از سایه‌های فوق‌العاده روشن مانند کرمیت سبز و صورتی باربیکور حمایت کردند و به طرفداران مد لباس‌های دوپامینی را ارائه کردند.

با این حال، برای گرایش های رنگ مد سال 2023، رویکرد بسیار متفاوت تری را مشاهده می کنیم. رنگ مشکی زیادی در فشن شو ها وجود داشت، با بازگشت به گوتیک دهه‌های 80 و 90 و تأثیرات گرانج، اما رنگ‌های زیادی نیز وجود داشت. که اطمینان می‌داد برخی از رنگ‌های درخشان سال گذشته اینجا هستند. همچنین سایه‌های خاکی‌تر و طبیعی‌تر نیز احیا می‌شوند که در ماه‌های گرم‌تر تابستان کاملاً به کار می آیند

8 مدل ترند های سال2023 که ترند است

اگر می‌پرسید چه رنگی به من می‌آید، بهتر است به این فکر کنید که رنگ پوستتان سرد است یا گرم. سپس می‌توانید تنوع هر رنگ خاصی را متناسب با تن خود انتخاب کنید، در بیشتر موارد، همه ما می‌توانیم هر رنگی را بپوشیم فقط به این بستگی دارد که سایه مناسب را داشته باشیم و یک رنگ خاص چقدر از چهره شما دور یا نزدیک می‌شود.

میراندا هولدر، متخصص مد و استایلیست مشهور، در این باره توضیح می دهد. اگر رنگ گرم با تالیته نارنجی و زرد دارید و یا اگر رنگ‌ های سرد (خنثی) خاکستری زغالی و مشکی با تنالیته آبی و یاسی ،رنگ کرم و شتری را انتخاب کنید.

با تعداد زیادی سایه برای انتخاب، چیزی برای همه در روند ترند سال 2023 وجود دارد

viva magent – 1

سایه ای عمیق از صورتی مایل به قرمز. کمی قرمز توتی را در نظر بگیرید. پنتون که آن را «قدرتمند و توانمند» توصیف کرده است و قطعاً چیزی نیست که از دست بدهید: «این رنگ خلاقیت، مهربانی و استقلال است و رنگ زیبایی است که وقتی احساس می‌کنید کمی از تنش خارج می‌شوید، در آن غوطه‌ور شوید در حالی که این رنگ مانند برخی از رنگ ها بر باند فشن شوها غلبه نمی کرد، همگی این سایه روشن را برای لباس های بزرگ و دامن های زیبا انتخاب کردند.

برای بهترین لباس های کوکتل در حالی که وارد فصل جدید می شویم ایده آل است.

اگر مطمئن نیستید که چگونه این سایه کارمینه را بپوشید میراندا پیشنهاد می‌کند که با آن درست مانند صورتی تند و محبوب سال گذشته رفتار کنید و به این معنی که هر لباسی را که برای آن ظاهر ترکیب می‌کنید می‌توان برای فصل جدید تغییر داد او می‌گوید: «به‌خوبی با رنگ‌های خاکی یا فیروزه‌ای هماهنگ می‌شود، می‌تواند شکوفایی چشمگیری را به خاکستری یا سرمه‌ای بیافزاید یا با سایه‌های رنگی بنفش، صورتی و آبی شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

نکاتی برای استایل viva magent

به این موارد باید توجه کنید این رنگ که توسط پنتون به عنوان یک سایه «جسورانه» توصیف می‌شود برای افراد خجالتی و بازنشسته نیست.

پوشیدن با سایه خنثی مانند سفید یا سرمه ای آن را بسیار در دسترس تر می کند شکی وجود ندارد که رنگ قوی، سایه‌ای عالی برای لباس‌های دراماتیک شب است. پارچه‌های توری زیبا و روسری‌ها نقش کلیدی در روند رنگ سال 2023 دارند و این سایه شریک مناسبی برای لباس مجلسی کف‌دار یا دامن‌های طبقه‌دار دراماتیک است برای
پوست‌های سردتر مناسب است، با این حال، این موضوع باعث نمی‌شود افرادی که رنگ پوست گرم‌تری دارند از این رنگ استفاده نکنند. او پیشنهاد می‌کند: «از آن به‌عنوان یک رنگ زنده برای تکمیل بقیه لباس‌هایتان لذت ببرید. مانند پوشیدن آن به شکل لوازم جانبی مانند یک جفت کفش یا کیف عالی

ترند سال 2023

2 -رنگ سبز زیتونی

سایه‌ای که بیشتر با لباس‌های غیررسمی مرتبط است، مانند لباس‌های مورد علاقه مد این فصل، شلوار باری، سبز زیتونی، برای سال 2023 تغییر شکل داده است – و در عین حال بسیار پر زرق و برق  نیز شده است. ویکتوریا بکهام و آلبرتا فرتی هر دو از این سایه برای ایجاد برخی از بهترینمدل لباسهای 2023 استفاده کردند که هم شیک و هم جهت دار به نظر می رسید.

با ترکیب آن با یکی دیگر از روند رنگ مد سال 2023 – نارنجی خاکی، امتیازهای استایل دوگانه دریافت کنید. میراندا می‌گوید این دو رنگ با هم عالی به نظر می‌رسند به خوبی با سایر رنگ های پاییزی جفت می شود. فقط به برگ های پاییزی زیبا فکر کنید و ترکیب رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.» از آنجایی که بسیاری از طبیعت سبز است، وقتی از آن در لباس‌هایمان استفاده می‌کنیم، می‌تواند آرامش و هماهنگی را القا کند .

این نکات برای سبز زیتونی فراموش نکنید

لباس به رنگ سبز زیتونی یک استایل ساده است.اما نمی دانید چگونه یک لباس اسلیپ را برای فصل جدید مدل دهید؟ یا آن را با یک بلیزر بزرگ بپوشید یا یک پیراهن ساده زیر آن بپوشید یک سایه همه کاره، یک کت سبز زیتونی یا کت شلواری به این رنگ فوراً ظاهری شیک به ظاهر شما می بخشد، به خصوص همانطور که میراندا می گوید، با بسیاری از رنگ های دیگر از مشکی گرفته تا صورتی مایل به سرمه ای کار می کند
در حالی که سبز زیتونی برای پوست‌های گرم‌تر در نزدیکی صورت مناسب‌ تر است، هنوز هم می‌تواند برای همه افراد در نیمه پایینی پوشیده شود.

برای داشتن ظاهری واقعاً کلاسیک نمی‌توانید یک شلوار باری در این سایه را شکست دهید. مطمئن نیستید که چگونه شلوارهای باری را برای سال 2023 مدل دهید؟ میراندا پیشنهاد می‌کند که آنها را با یک کفش پاشنه بلند ترکیب کنید تا ترکیبی از لباس‌های کم و زیاد داشته باشید

تاریخچه و نگهداری عروس هلندی

نکات مهم نگهداری عروس هلندی

در یک نگاه

 

 3- صورتی کم رنگ برای رنگ سال 2023

در حالی که صورتی باربی یکی از ترندهای بزرگ مد زمستان 2022 بود وقتی صحبت از روند رنگ سال 2023 به میان می آید، صورتی رنگ پریده تر و کم رنگ تر می شود.

میراندا می‌گوید: «صورتی ملایم و زنانه واقعاً بازگشته است و دلیل خوبی دارد این رنگی است که به عشق، مراقبت اشاره دارد و همه اینها در این دنیای پس از همه گیری کرونا بسیار مورد نیاز هستند شانل با نشان دادن اینکه صورتی پاستلی فقط برای لباس‌های زیبا مناسب نیست،

مدل‌هایی را با کت و شلوارهای صورتی دوخت و به بازار فرستاد در حالی که استلا مک‌کارتنی لباس‌های صورتی مینیمال را انتخاب کرد میراندا می‌گوید ترکیب صورتی کم‌ رنگ با سایر پاستل‌ها راهی برای داشتن ظاهری زیبا و بهاری است .

او می‌گوید: «پاستیل‌ها همیشه با پاستل‌های دیگر عالی به نظر می‌رسند، بنابراین اگر صورتی کم‌رنگ‌تر را انتخاب می‌کنید، این نقطه شروع خوبی است. اگرچه به‌طور شگفت‌انگیزی همه‌کاره است، به خوبی با رنگ‌های خنثی کم‌رنگ‌تر مانند خاکستری، قهوه‌ای روشن، عاج و بژ ترکیب می‌شود

برای انتخاب رنگ صورتی این موارد رعایت کنید

آیا نمی خواهید رنگ صورتی تمام عیار را انتخاب کنید؟ پس به سراغ گینگهام صورتی بروید، همانطور که استودیو آکنه در باند فشن شو فرستاده است، یا یک گل صورتی ظریف پرها یکی از ترندهای لباس عروس برای سال 2023 هستند، اما شما همچنان می توانید از ظاهر آن استفاده کنید حتی اگر ازدواج نمی کنید. یک تراش پر صورتی ملایم روی یک لباس ساده حال و هوای قدیمی به آن می بخشد که بسیار مدرن به نظر می رسد

.

رنگ لباس زرد

خشک کردن دسته گل نامزدی

گلهای مقاوم وجان سخت مناسب آپارتم

4- متالیک مذاب

میراندا می‌گوید: «با پوشیدن لباس‌های متالیک احساس مجلل می‌کنید، و ویژگی‌های ذاتی بازتاب نور هنگامی که مستقیماً زیر صورت پوشیده می‌شود و می‌تواند درخشندگی بسیار جوانی را به ما بدهد پس جای تعجب نیست که باندهای فشن مملو از قطعات نقره، طلا و برنز بودند.

نمایشگاه تام فورد یک دیسکو تمام عیار با پولک ها و جداره های براق بود که بر نمایشگاه غالب بودند و همه با گوشواره های پر زرق و برق تزئین شده بودند. این وضعیت نشان می دهد که فلزات مذاب که از ترندهای مد پاییز 2022 بودند، کمی تغییر کرده اند و برای سال 2023 باقی می مانند

در حالی که طلا در برخی از نمایشگاه ها مانند به نمایش درآمد نقره اکنون در کانون توجه فلزات قرار دارد.

این یکی از ترندهای بزرگ جواهرات سال 2023 است در حالی که نقره ای فلز اصلی است ممکن است برای شما مناسب نباشد و میراندا می گوید اگر اشتباه متوجه شوید و می تواند رنگ بسیار نابخشودنی برای پوشیدن باشد اگر شما رنگ سردی دارید، به نقره و طلا نیاز دارید، در حالی که مس و برنز برای رنگ پوست های گرم ترجیح داده می شود.

وقتی ترکیب درستی داشته باشید می‌توانند کاملاً فوق‌العاده به نظر برسند و به همین دلیل است که تحلیلگران حرفه‌ای رنگ اگر در تشخیص رنگ پوست با مشکل مواجه شوند به سراغ رنگ‌های متالیک می‌روند.

به این موارد در ترند متالیک مذاب توجه کنید

متالیک ها هرگز دروغ نمی گویند به این موارد در ترند متالیک مذاب توجه کنید برای یک ظاهر دیسکوی کامل نمی‌توانید با یک لباس یا کت و شلوار ظاهر ساده شوید.

میراندا پیشنهاد می‌کند اینها را با رنگ‌های خنثی مانند مشکی، سرمه‌ای یا سفید ترکیب کنید تا ظاهرتان ثابت بماند اما اگر به مهمانی می‌روید دیوانه شوید و با صورتی تند، فیروزه‌ای یا حتی سایر فلزات ترکیب کنید تا ظاهری ترکیبی داشته باشید.

میراندا پیشنهاد می‌کند اگر تمام نقره‌ای یا طلایی کمی زیاد است از کوچک شروع کنید. او یک کیف دستی نقره ای یا کفش طلایی را برای زیبا کردن لباس شما پیشنهاد می کند جسور، بزرگ و درخشان این مسیر اصلی جواهرات امسال است و راهی عالی برای افزودن فلزات به ظاهر نهایی شما است.

جیل ساندر مدل‌هایی داشت که گوشواره‌های نقره‌ای بزرگ و مجسمه‌ای به تن داشتند ظاهری آسان برای بازسازی دور از باند فشن، و مدلی که می‌تواند به عنوان نور شخصی شما نیز عمل کند و هر کجا که می‌روید به شما درخشش می‌بخشد.

وظایف وکیل مالی

معامله فضولی چیست

5-کریژ

ما مدتی است که رنگ خاکستری – یک سایه بژ خاکستری داشتیم بنابراین اکنون وقت آن است که به “کریژ” سلام کنیم.

ترکیبی از کرم و بژ، یک رنگ خنثی جدید برای ترندهای رنگ مد 2023 میراندا می‌گوید: «ترکیب پیچیده‌ای از کرم و بژ، کریژ، بوم خنثی از رنگ بژ را به ما می‌دهد ولی با ته‌رنگ‌های گرم‌تر، آن را به گزینه‌ای آسان‌تر برای پوست‌های گرم‌تر تبدیل می‌کند زیبایی این سایه شیری این است که یک سایه پس زمینه عالی برای همه رنگ های پر جنب و جوش است و اگر مطمئن نیستید.

لباس های رنگ روشن بپوشید می تواند کمک کند. رنگ سرخابی روشن را همانطور که در دیده می‌شود کاهش می‌دهد. همچنین به رنگ زرد نئونی که در Bottega Veneta <span
دیده می‌شود، کمک می‌کند. برای داشتن ظاهری واقعاً جاودانه، آن را با سایر سایه‌های خنثی سر تا پا بپوشید، همانطور که در استودیو مشاهده می‌شود برای کسانی که به دنبال یک کمد لباس مینیمالیستی هستند.

میراندا می‌گوید: «این رنگ وقتی با رنگ‌های خنثی کم‌ رنگ دیگری مانند کرم، عاجی و سفید قرار می‌گیرد، گران‌قیمت به نظر می‌رسد به‌ویژه شگفت‌ انگیز به نظر می‌رسد تا ظاهری پیچیده ایجاد کند این رنگ واقعاً آفتاب‌پرست تن‌هاست، زیرا خواص آن رنگ‌هایی را می‌گیرد که با آن رام می‌شود و آن را به پایه بی‌طرف کاملی برای هر لباسی تبدیل می‌کند.

این موارد در ترند کریژ در نظر داشته باشید

هر کدام از ترندهای کت را که انتخاب کنید، این رنگ ظاهری مدرن به لباس بیرونی شما می بخشد کت های بمب افکن لوکس تر به نظر می رسند، در حالی که کت های چرمی کریژ کمتر راک اند رول و بیشتر شبیه به شاهزاده خانم خیابان پنجم هستند!

حتی یک کت و شلوار ورزشی سبک لوکس به نظر می رسد بنابراین اگر می خواهید خوش استایل باشید روی برخی از لباس های ورزشی مانند بهترین دونده ها، یک سویشرت دنج و یک تی شرت مناسب و راحت سرمایه گذاری کنید. همه آنها را با هم بپوشید، تا یک لباس خنثی زیبا داشته باشید.

اگر علاقه ای به لباس های کریژ ندارید (یا سگ/کودک نوپا یا مستعد ریختن قهوه) دارید کیف دستی با این رنگ زیبا راهی عالی برای استفاده از روند رنگ است.

برای داشتن بهترین کیف های طراحی شده برای کار، یک کیف ضروری فصل جدید را امتحان کنید. کیف پف دار، یا یک کیف کلاسیک تر دوره گردی، که هر دو در این سایه به طرز شگفت انگیزی کار می کنند. شما را از بهار تا پاییز بدون زحمت حمایت میکنند.

استفاده اکسسوری در استایل

ترفندهای عکاسی پرتره

6 – ترانکیوا بلوز

صورتی مدت‌هاست که بر باند فشن شوها حکمرانی کرده است، اما برای ترندهای رنگ مد در سال 2023، شاهد تجدید حیات آبی خواهیم بود.

با این حال، آبی روشن یا سلطنتی را فراموش کنید، این بلوزها از سایه های پاستلی تا لاجوردی و فیروزه ای را شامل می شود که همگی حس آرامش و سلطنتی را به مد می بخشند میراندا می‌گوید: «رنگ آبی آسمانی دارای نشاط و طراوت خاصی است.

همچنین این رنگی بود که (که تصور می شد) بیشتر مورد علاقه ملکه بود همانطور که او به طور مرتب آن را برای مراسم عمومی در طول سلطنت خود می پوشید در حالی که رجینا پیو و فندی لباس‌های تمام آبی را به باند می‌فرستادند، برخی از طراحان از بلوزهای پر جنب و جوش برای ایجاد شورش رنگ در باند استفاده می‌کردند.

به عنوان مثال، آلبرتا فرتی بر روی لباس‌های نارنجی سوخته، بلیزرهایی در سایه فیروزه‌ای روشن و زیبا اضافه کرد و یک ترکیب تابستانی فوق‌العاده ایجاد کرد آبی برای همه وجود دارد، با این حال، به لطف عشق ما به جین، آبی کم رنگ یکی از ساده ترین سایه ها برای پوشیدن است به لطف عشق ما به جین، آبی کم رنگ بسیار شبیه به رنگ های خنثی عمل می کند و تقریباً با هر رنگ دیگری به خوبی کار می کند،

پس چرا با خلق و خوی خود هماهنگ نشوید و ترکیب رنگی را که بیشترین سود را برای شما دارد انتخاب نکنید؟

در این مدل این موارد توجه کنید

کفش های رنگارنگ قطعا یکی از ترندهای بزرگ کفش سال 2023 هستند، و اگر می خواهید انگشت پای خود را در آب فرو ببرید، این یک راه عالی برای انجام این کار است.

یک کفش صندل یا کفش پلت فرم فیروزه ای با یک لباس صورتی متضاد عالی به نظر می رسد. یا به دنبال یک بوت کابوی فیروزه ای، برای سبک نمایش واقعی بروید این رنگ عملا تعطیلات را فریاد می‌زند، بنابراین سایه‌ای فوق‌العاده برای بهترین لباس‌های شنا ایجاد می‌کند.

آن را یکنواخت بپوشید یا مانند موسکینو بسازید و یک مایو طرح دار انتخاب کنید، آبی را با دیگر ترندهای رنگ مد سال 2023 مانند صورتی و زرد ترکیب کنید.

اگر چیزی کمی رمانتیک‌ تر را ترجیح می‌دهید به سراغ چاپ گل‌های آبی بروید که بهترین لباس‌های میدی را می‌سازد یا طرحی را انتخاب کنید که تماماً آبی باشد یا نشانه‌های خود را از نمایش بگیرید که شامل لباس‌هایی با گل‌های صورتی زیبا روی پس‌زمینه آبی بود – مناسب برای زمانی که نمی‌دانید برای عروسی چه بپوشید.

مزایا و معایب تخت خواب دو طبقه

نقش اکسسوری در دکوراسیون منزل

7- رنگ زرد

رنگ زرد در سال 2023 دوباره بازگشته است این سایه ای است که علیرغم ارتباط طبیعی آن با ماه های تابستان، می تواند در تمام طول سال پوشیده شود.

این نیز مثبت است چیزی که همه ما در حال حاضر به آن نیاز داریم میراندا می گوید: زرد آفتابی و شاد رنگ خوش بینی است.

همه سایه ها می توانند روحیه ما را بالا ببرند و با امید و خنده همراه هستند و پوشیدن رنگ زرد در ماه های سرد زمستان می تواند پادزهر مناسبی برای روزهای خاکستری ترسناک باشد بسیاری از طراحان روی باند به رنگ زرد ملایم روی آوردند و از رنگ های مختلف برای تأثیرگذاری عالی استفاده شد.

استلا مک‌کارتنی از سایه لیمویی کم‌رنگ‌ تر برای ایجاد لباس‌های زیبا استفاده می‌کرد که برای تمام مناسبت‌های تابستانی مناسب بود در حالی که والنتینو و ورساچه زرد لیمویی را انتخاب کردند سایه‌های مرکباتی که سر تا پا پوشیده می‌شدند تا جلوه‌ای چشمگیر داشته باشند
مطمئن نیستید که رنگ زرد به شما می آید؟

میراندا می‌گوید در واقع سایه‌ای از زرد وجود دارد که مناسب همه رنگ‌های پوست است و می‌گوید: اگر گرم هستید، رنگ‌های غنی‌تر را با ته رنگ نارنجی انتخاب کنید و اگر خنک هستید، زردهای سبز لیمویی و اسیدی به خوبی کار می‌کنند.

به این نکات در رنگ زرد توجه کنید

شکی نیست که زرد رنگی است که از سر تا پا پوشیده شده است، بنابراین به دنبال بهترین لباس های تابستانی برای آن رویدادهای بزرگ باشید سبک های یونانی و لایه های شناور  فوق العاده رمانتیک به نظر می رسند، در حالی که لباس های ساختار یافته در این سایه فوق العاده مدرن به نظر می رسند.

ایسی میاکه از جرقه های ساده زرد در برابر سایه های خنثی تر برای ایجاد رنگ در آن استفاده کرد .

میراندا می گوید که رنگ زرد در برابر سفید، عاجی و بژ آن را تازه نگه می دارد و اگر از رنگ های تیره می ترسید عالی است و در ترند سال 2023 به دنبال تی شرت هایی با طرح یا راه راه یا کیف دستی زرد باشید

6-نارنجی خاکی

در حالی که سایه های خاکی ممکن است در ابتدا بیشتر شبیه سایه های پاییزی به نظر برسند در سال 2023 شما را در ماه های تابستان نیز همراهی خواهد کرد.

میراندا می‌گوید این سایه دارای مفاهیم خلاقیت، حسی و فراوانی است و احتمالاً به همین دلیل است که این رنگ در بین طراحان و فروشگاهای اینترنتی بسیار محبوب استهرمس و ایزابل مارانت برای روزهای گرم در ساحل (ایده‌آل برای لباس هایی که برای تعطیلات ساحلی بپوشید) و شب‌های استوایی.

آلبرتا فرتی این سایه را در مجموعه سال 2023 خود به طور برجسته ای به نمایش گذاشت از آن برای همه چیز از لباس شب پولک دار گرفته تا لباس های مجلل استفاده کرد در حالی که ظاهر نارنجی سر تا پا در باند فشن شو محبوب بود، سایه هایی از رنگ های دیگر نیز در لباس هایی مانند فیروزه ای و سبز زیتونی ترکیب شده بود.

اگر از لباس های رنگ روشن می ترسید، این سایه نیز عالی است، زیرا بدون اینکه خیلی باشد، هنوز هم بسیار خوب است.

میراندا می‌گوید زیبایی سایه این است که با رنگ‌های مختلف ترکیب می‌شود تا آرایش خیره‌کننده‌ای از ظاهر ایجاد کند و پیشنهاد می‌کند: «نارنجی رنگ پوست گرم را دوست دارد و وقتی با رنگ‌های خنثی مانند کرم، شتری، برنزی یا خاکستری ترکیب شود، می‌توان آن را زیباترکرد.

اگر احساس اطمینان می‌کنید ترکیب آن با آبی سرمه‌ای یا بنفش جواهری می‌تواند (فوق العاده) تأثیرگذار باشد. همانطور که با پوشیدن آن با رنگ‌ های مشابه آن روی چرخه رنگی مانند زرد، صورتی و قرمز می‌تواند تأثیرگذار باشد

به این نکات در ترند نارنجی خاکی توجه کنید

پوشیدن سر تا پا، نارنجی خاکی فوق‌العاده چشمگیر است و کمتر از سایه‌های نئونی روشنی که امسال نیز محبوب هستند، در چهره شما ظاهر می‌شود، این یک انتخاب خوب برای یک لباس مجلسی یا یک کت و شلوار جذاب است.

آلبرتا فرتی از منسوجات شفاف مانند ارگانزا برای ایجاد لباس های ورزشی با تفاوت استفاده می کرد و برای ظاهری مدرن و لوکس از لباس‌های ورزشی، هودی‌ها و کاپشن‌های شفاف را امتحان کنید. این سایه خاکی به خوبی با مواد طبیعی مانند کتان یا در کنار قلاب بافی برای استایل بوهو لوکس می‌آید

.

مقاله های پیشنهادی

بیشتر بدانید

اهمیت سئو وبسایت

1401-12-06

خرید رپورتاژ آگهی وتاثیر بر سئو وبسایت

1401-12-06

سئو سایت (SEO) و چگونه می توانیم یک وبسایت را سئو کنیم؟

1402-02-23

مهم ترین ویژگی های طراحی وبسایت

1402-02-25

با اصطلاحات وعناوین سئو بیشتر آشنا شوید

1402-03-20

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *