استایل و زیبایی

همه چیز در مورد ژل الانسه

همه چیز در مورد ژل الانسه

قبل از اینکه توضیحاتی راجع به اینکه ژل الانسه چیست بدهیم باید بگوییم یک ژل جدید و به روز که در واقع میتوان گفت که یک فیلر فوق العاده است.
در پایان این مقاله شما با جادوی بی نظیر و ویژگیهای قدرتمند و ماندگار الانسه آشنا خواهید شد.

ژل الانسه چیست؟

در واقع الانسه محصولی از نسل جدید فیلرها میباشد قدرت و توانایی آن در ماندگاری بی رقیب است. این روش مدرن و به روز پوستی فوق العاده شفاف و زیبا را به شما هدیه می کند در واقع جوانی را به فرد بازمی گرداند ژل بسیار استثنایی و قدرتمند الانسه نیاز همه افراد را به داشتن یک پوست شفاف و چهره جذاب را برآورده کرده و اعتماد به نفس را به فرد بازمی گرداند ژل استثنایی الانسه فقط برای افراد مسن نیست بلکه جوان ترها نیز میتوانند از آن برای زیبایی خود استفاده کنند فیلر الانسه از واکنش طبیعی بدن برای تحریک تولید کلاژن استفاده میکند. همانطور که میدانید کلاژن یکی از ساختارهای مهم پشتیبانی از پوست در بدن است که با وجود آن طراوت و لطافت را به پوست بازمی گرداند. همانطور که میدانید در سنین بالاتر کلاژن در بدن ساخته نمیشود همانطور که گفتیم با بالا رفتن سن ژن های موجود در پوست، رفته رفته از بین میرود و این امر باعث می شود که پوست شل شده و در نتیجه چین و چروک در پوست به وجود آید.

تاریخچه ژل برند الانسه

ژل الانسه توسط یک شرکت هلندی به نام سینکر در سال ۲۰۰۹ ساخته شد و سپس برای مصارف پزشکی و زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت الانسه یک برند فیلر تزریقی میباشد جالب است بدانید این فیلتر بدون هیچ مواد مضری بوده و کاملا جذب پوست
میشود. این ژل در صورتی که توسط یک پزشک ماهر و حرفه ای تزریق شود کاملا سالم و بی خطر بوده، ژل الانسه موفق به اخذ تائیدیه در آمریکا و همچنین در انگلستان برای مصارف جوان سازی و ترمیم تولید شده است. این نوع از فیلر دارای ماندگاری های متفاوت ساخته و به بازار جهانی عرضه شده است.

این مقاله هم به شما پیشنهاد می شود

میکروپیگمنتیشن لب چیست؟

قيمت فيلر الانسه

فيلر الانسه با توجه به کیفیت و ماندگاری و حجم و در جهان قیمت های متفاوتی دارد. همچنین هزینه ژل الانسه نیز با توجه به میزان و محل تزریق متفاوت است.
به عنوان مثال تزریق خط لبخند با توجه به عمق چروکها و مقدار ژل مورد استفاده متفاوت است. چون فیلر الانسه وارداتی بوده و دارای نوسانات نرخ ارزی می باشد.

دیگران هم این مقاله را پسندیدند

تاثیر رنگ در دکوراسیون

کاربردهای ژل الانسه

فیلر الانسه یکی از فیلرهای محبوب و با کیفیت و مرغوب است که از نظر ساختاری با سایر فیلر ها تفاوت قابل توجهی دارد ضمن اینکه ژل الانسه غیر اسید هیالورونیکی می باشد الانسه با اثر بر بافت پوست باعث تحریک پذیری کلاژن سازی میشود. همانطور که میدانید و در بالا نیز به آن اشاره کردیم برای مصارف زیبایی و جوان سازی پوست کاربرد فراوان دارد. جالب است بدانید فیلر الانسه در جهت :

1-فرم دهی 2-  بالا کشیدن پوست 3-  بازیابی حجم از دست رفته پوست مخصوصاً صورت تزریق میشود.

ژله الانسه برای مراجعین با شرایط مختلف متفاوت خواهد بود به عنوان نمونه فرم دهی گونه ها ،رفع خط خنده و خط اخم فرم دهی ،بینی زاویه سازی فک، رفع و اصلاح خطوط غبغب، از بین بردن خطوط پیشانی، برطرف کردن خطوط گوشه های دهان و جوان سازی سطوح بیرونی دستها کاربردهای متفاوت و خوبی دارد. ژل الانسه برای خطوط اطراف چشم و خطوط پنجه کلاغی استفاده نمی شود. در کل اینطور می توان گفت که ژل الانسه برای برطرف کردن چین و چروکهای سطحی ، متوسط و عمیق پوست کاربرد فراوان دارد جای زخم آکنه و اسکار را از بین میبرد برطرف کننده عدم تقارن در اجزای صورت مثل ابروها می باشد.

جوانسازی دست ژل الانسه

در یک نگاه

 

روش عملکرد ژل الانسه

توجه داشته باشید که ژل درمانی الانسه در دو مرحله انجام میشود:

درخواست صلح و سازش

به روز شده:15 ساعت پیشاشتراک گذاریفیس بوکتوییترایمیللینک مطلب

وظایف وکیل مالی

به روز شده:16 ساعت پیشاشتراک گذاریفیس بوکتوییترایمیللینک مطلب

همه چیز درمورد وکیل ملکی

به روز شده:16 ساعت پیشاشتراک گذاریفیس بوکتوییترایمیللینک مطلب

مشخصات آیفون 14 و آیفون 14 پرومکس

به روز شده:1402-04-18اشتراک گذاریفیس بوکتوییترایمیللینک مطلب

معرفی ویژگی های آیفون 13

به روز شده:1402-05-03اشتراک گذاریفیس بوکتوییترایمیللینک مطلب

مرحله اول:

بازیابی فوری حجم الانسه مى باشد این فیلر قدرتمند که حاوی ذرات ریزی هستند به طور مساوی در داخل ژل پخش شده اند این ژل بعد از اینکه توسط متخصص پوست تزریق شد بلافاصله نواحی پوست که حجم آنها کم شده است را تحت تاثیر قرار داده و شما شاهد اثر بخشی آن خواهید بود.

این ژل بعد از اینکه توسط متخصص پوست تزریق شد بلافاصله نواحی پوست که حجم آنها کم شده است را تحت تاثیر قرار داده و شما شاهد اثر بخشی آن خواهید بود.

چقدر در مورد اکستنشن مژه میدانید ؟

اکستنشن مژه چیست

مرحله دوم:

فیلر الانسه برای تولید کلاژن طبیعی در بدن است طی چند ماه بعد از تزریق این ژل ذرات ریز کلاژن طبیعی در بدن تولید می کنند.
این اتفاق منجر به این میشود که با وجود تجزيه ذرات ریز توسط بدن ساختارهای کلاژنی به پر کردن و تأمین حجم پوست ادامه میدهد. این تجزیه در دراز مدت ادامه پیدا کرده و پوست شفاف و درخشان میشود ژل الانسه با ژل های هیالورونیک اسید تفاوت هایی دارد که مجله ارگ در ادامه به اختصار به چند تفاوت آن اشاره خواهد کرد.

ژل آلانسه

مقاله های پیشنهادی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *