استایل و زیبایی

ترند مدل مو1402

ترند مدل مو1402

مدل مو 1402 مخصوص خانمهایی که به مد و زیبایی علاقه مند هستند

وقتی صحبت از سال نو به میان می‌آید، همه ما دلمان برای یک تغییر یا تنوع لک می‌زند و مرتب در پلتفرمها و وبسایتهای مختلف گشت می زنیم تا با یک رنگ یا مدل مو جذاب و موردپسندمان مواجه شویم.

تغییر ظاهری اتفاق خوبی است زیرا ظاهرمان فارغ از اخلاق، برخورد و روحیاتمان جلوه می‌کند و می‌تواند حس دلنشینی  را به اطرافیان منتقل کند. مدل موهای ساده و کلاسیک همیشه مورد استقبال عوام بوده است اما اکنون زمان تغییری دلپذیر و  دوست‌داشتی در مدل موهای شما با سبک‌های خلاقانه و جذاب با مدل مو1402 رسیده است.

یکی از مدل ها مدل مو برای صورت گرد و  برای صورت کشیده ، از جمله مدل هایی هستندو برای همه بانوان دارای جذابیتی خاص است چون فرم صورت برای انتخاب نهایی مدل های مو، بسیار مهم هستندو از طرفی هم درست است که رنگ مو،  آرایش موهای شما را بیشتر نمایان می‌کند،

اما مدل موی جدید و متناسب با چهره‌تان تصویر خارق‌العاده‌ای از شما ارائه می‌دهد  که پیشاپیش مورد پرسش اطرافیانتان قرار بگیرید.مدل مو 1402 از جمله مدل هایی هستند که میتوانید انتخاب کنید.

مدل مو لیر حجم دار

مدل موی لیربا یکی از مدل مو1402 است که با قیچی کردن مو در زوایای مختلف به‌وجود می‌آید. این مدل مو بیشتر مناسب خانم‌هایی است که موهای کم‌پشت یا نازکی دارند. زیرا:

با استفاده از این مدل، لایه‌های بیشتری به مو اضافه می‌شود  تا حجیم‌تر و طبیعی‌تر جلوه کند. از طرف دیگر، این مدل به خاطر ظاهر شیک و جذابش می‌تواند موردپسند در محیط کار و حتی مهمانی‌ها باشد.

مدل موی 1402
مدل موی 1402

مدل موی باب بلند یا لوب

مدل موی باب بلند یا لوب، یکی دیگر از مدل مو1402 و محبوب سال محسوب می‌شود. این استایل برای انواع مختلفی از صورت‌ها،  با رنگ‌های مختلف جذاب است.

به بیان ساده، لوب کلاسیک و جهانی است که لبه‌های مو در این مدل صاف و براق یا موج دار و نامرتب هستند.

شما می‌توانید از مدل لوب برای موهایتان ایده‌های جدید و متفاوتی بگیرید، زیرا گزینه‌های زیادی را بسته به نوع موهایتان پیش رویتان می‌گذارد تا روش مدل‌دهی سریع و آسان را به بهترین شیوه روی مو خود پیاده کنید.

مدل موی 1402
مدل موی 1402

  •  مدل the collarbone chop  (تا روی استخوان ترقوه)

موهای متوسط همیشه موردپسند خیلی از خانم‌ها از دیرباز تا اکنون بوده است و جزء مدل مو1402 هم محسوب میشود و اما این مدل مو با برش‌های کوتاه‌تر بیشتری هم می‌‌تواند ترکیب شوداگر به داشتن موهایی نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه عادت دارید،  با این مدل می‌توانید طول موهایتان را ترقوه‌های خود برسانید.

این  مدل از موها به دلیل اینکه تا استخوان ترقوه می‌رسد می‌تواند گزینه مناسبی برای خانم‌های شیرده با حتی نوجوان‌ها باشد. زیرا در عین مدل  کوتاه بودن مو، امکان بستن آن به شکل دم اسبی نیز فراهم است.

جهت ادامه این مقاله ومطالعه جدید ترین مقالات مد وزیبایی با ما مجله ارگ همراه باشید وبه جدید تریت اخبار مد وزیبایی دسترسی داشته باشید


مدل موی 1402

مدل مو کروکات (THE CURVE CUT)

مدل کروکات به مدل «C» معروف است. به‌طور خلاصه، از طریق طول،لایه‌های سی شکل چهره‌هایی که به شکل U هستند را  قاب‌بندی زیبایی می‌کند.

ا مدل C یکی از مدل های استایل مو 2023 است که صورت شما را گردتر و متعادل‌تر نشان می‌دهد و حالت دادن به آن بسیار لذت بخش و انجام آن آسان است.

زیبایی برش منحنی طوری است که برای هر دو موی کوتاه و بلند انتخاب ایده‌آلی باشد به خصوص اگر موهای بلندی داشته باشید. در این مدل مو، موها به شکل “U” یا “V” با لایه‌های نرم بریده می‌شوند تا بتوانند در اطراف صورت ریزش یا خمیده شوند.


مدل مو پیکسی(THE PIXIE)

امسال شاهدمدل موی پیکسی با تنوع بسیار زیادی در افرادی با تیپ کلاسیک خواهیم بود. افراد مشهوری مانند زوئی کراویتز، هالسی، شارلیز ترون و فلورانس پیو همگی از طرفداران مدل موی پیکسی هستندکه زیبا و طنازشان کرده است. فرقی نمی‌کند که چتری بلندتر داشته باشد یا خیر.

شما می‌توانید جلوی موی خود را بلند نگه دارید و پشت سر و کناره‌های موهایتان را کوتاه کنید یا حتی می‌توانید با استفاده از این مدل، یک برش کوتاه مساوی در تمام موهایتان ایجاد کنید

مدل موی 1402

مدل (CONNECTING LAYERS)

این مدل که بهعنوان مدل موی C شکل نیز شناخته می‌شود، به قدری ماهرانه لایه بندی می‌شود که انگار هر قسمت از مو در انتهای آن به هم متصل شده است. اضافه کردن چند رشته برای کادربندی صورت و حالت دادن آن با سشوار یکی از بهترین روش‌های تزئین مو محسوب می‌شود. اگر دوست ندارید موهایتان را سشوار کنید،

بگذارید موهایتان به‌طور طبیعی خشک شوند نهایتا می‌توانید از یک کرم روی موهای خود برای داشتتن حالت مناسب و  داشتن بافت طبیعی کمک بگیرید

مدل موی 1402
مدل موی 1402

مدل مو (THE JAWA LENGTH BOD)

این مدل مو همان مدل موی باب است که تا فک امتداد دارد که می‌تواند  ظاهری جذاب و شیک برایتان ایجاد کند. باب‌ها هیچ وقت از مد نمی‌افتند.

این سبک مو برای بهار و تابستان عالی است، زیرا:

هر چقدر هوا گرم‌تر می‌شود، خیلی‌ از خانم‌ها ترجیح می‌دهند در عین حفظ جذابیت ظاهری خود موهای خود را به طرزی موزون و مدرن کوتاه نگه دارند.

مدل موی 1402
مدل موی 1402

                       نمونه های دیگر مدل مو1402 (2023)

مدل موی 1402

       مدل مو تا زیر چانه 

مدل موی 1402

مدل موی زیبا افراد مسن

مدل موی کرلی

مدل موی 1402

کوتاهی تا گردن

مدل موی 1402

مدل موی کرلی

مدل مو تا شانه

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *