خانه وخانه داری

پر سودترین مشاغل خانگی

پر سودترین مشاغل خانگی

امروزه مشاغل خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر جهان محسوب میگردند. قابلیت انجام این نوع کسب و کار در منزل سبب ایجاد مزایای بی شماری در شاغلین آنها میشود.
با توجه به سمت و سویی که دنیای کسب و کار به خود گرفته، بسیاری از افراد به سمت کسب و کار خانگی روی اورده و کسب درآمد از این طریق را به مراتب بهینه تر می یابند.

اما خود نام مشاغل و کسب و کار خانگی به تنهایی درصد زیادی از معنی و مفهوم ان را می رساند؛ مشاغل خانگی به نوعی از بیزینس گفته می شود که اساس ان در منزل و خانهٔ خود فرد باشد.کسب و کار خانگی به کار های پیش پا افتاده گفته نمی شود.

کسب و کار خانگی کارهای سطحی و بدون زحمت نیست که افراد ناتوان و ضعیف بخواهند مشغول انجام این کسب و کار ها شوند.

بیزینس خانگی به کسب و کارهایی گفته میشود که برای شروع نیاز به سرمایه گذاری کلان و تعداد زیادی نیرو ندارند اما قابل رشد هستند.

کسب و کار خانگی از آن دسته از کسب و کار ها اند که پتانسیل و توانایی رشد بالایی را دارا هستند و باید دانست که مشاغل خانگی این روز ها در سراسر جهان طرفداران زیادی دارند.

.

مشاغل خانگی برای کدام دسته سودمندتر است؟

راه اندازی کسب و کار خانگی برای بانوان بیش از آقایان سودمند است چرا که در این نوع از مشاغل بانوان میتوانند وقت بیشتری برای خانواده و تربیت و پرورش فرزندان بگذارند بدون اینکه اجباری به ترک منزل و ساعتها بیرون ماندن باشد.

در این صورت است که با خیالی آسوده و بدون دغدغه میتوان به فعالیت اقتصادی در منزل پرداخت و از طریق کسب و کار خانگی کسب درآمد کرد.

در ادامه مقاله مجله ارگ به انواع کسب و کار خانگی می پردازیم. با ارگ همراه باشید.

.

آشنایی و نگهداری گیاه فیکوس لیراتا

نکات مهم نگهداری عروس هلندی

نقش اکسسوری در دکوراسیون

چیدمان گیاهان آپارتمانی

بهترین و معروف ترین برند بدلیجات

در یک نگاه

 

انواع کسب و کار خانگی چیست؟

همانطور که در مطالب قبل اشاره کردیم ، کسب درآمد از کسب و کار خانگی به راحتی امکان پذیر است اما باید قبل از شروع فعالیت جدی به فکر بازار و مشتری های خود باشید.  اما باز باید این نکته را دانست که خود کسب و کار های خانگی نیز شامل دو دسته هستند که هرکدام حیطهٔ کاری خود را داراست.

.

مشاغل وکسب وکار خانگی دایم

آن دسته از بیزینس ها کسب و کار خانگی دائم گفته میشود که برای همیشه خانگی باقی می مانند و نمیتوانند بیش از یه حد معمول رشد داشته باشند یا نیازی نمی بینند.  به طور مثال یکی از ایده های مشاغل خانگی مترجمی یا ارایشگری در خانه است که این مشاغل جزو کسب و کار های خانگی دائم هستند.

معمولا خانم های خانه دار یا اقایانی که مشکلی با ماندن در خانه ندارند از این مشاغل خانگی استفاده می کنند. اما کسب و کار خانگی دائمی به نوعی از بیزینس ها گفته میشود که برای همیشه در محیط خانه باقی می مانند و رشد انها در حد افزایش مساحت خانه و اشغال کردن اتاق های بیشتر باقی میماند چون مهمترین موضوع برای انها بودن در خانه است.

اما با وجود تمام موضوعات گفته شده؛ افراد مشغول به کسب و کار های خانگی میتوانند به شدت در در امد زایی موفق باشند.

.

7 کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی از راه دور

هوش مصنوعی و کاربرد آن

مشاغل وکسب وکارهای خانگی موقت

اما نوع دوم کسب و کار خانگی را با عنوان مشاغل خانگی موقت میشناسیم. این نوع از کسب و کار ها ماننده دستهٔ اول کار خود را از منزل اغاز می کنند؛ اما اگر رشد کنند و شرایط اوج گرفتن برای انها فراهم باشد از لحاظ جغرافیایی و حضور فیزیکی از خانه جدا می شوند و در محیطی جدید که ان را دفتر کار می نامیم مشغول به فعالیت می شوند.

.

نگهداری از کاسکو

نکات مهم نگهداری عروس هلندی

مزایای کسب و کار ها و مشاغل خانگی چیست؟

در کسب و کارخانگی تفکیک جنسیتی وجود ندارد و زنان و مردان می توانند با توجه به مهارت خود در خانه، نه تنها برای خود بلکه برای سایر اعضای خانواده شغل ایجاد کنند.

اما از دیگر مزایای کسب و کار های خانگی کاهش هزینه های رفت و امد و همچنین مشکلات ناشی از ترافیک می باشد.

میتوان در کنار خانواده و همراه مراقبت از فرزندان در محیط ارام ، امن و در کنار خانواده مشغول به کار و کسب در امد شد.

استفاده از نیرو کار سایر اعضای خانواده و ایجاد زمینه های کار خانوادگی از دیگر مزیت های مشاغل خانگی می باشد و همچنین در کسب و کار های خانگی امکان انتقال تجارب از طریق اموزش غیر رسمی به شیوهٔ استاد شاگردی بین اعضاء خانواده نیز وجود دارد.

کسب و کار های خانگی همچنین باعث توسعه فرهنگ کار در خانواده میگردد.

در عین حال که فرزندان از حضور پدر یا مادر خود در منزل احساس امنیت می کنند؛ اهمیت کسب و کار را از نزدیک یاد می گیرند.

از دیگر مزایا، انعطاف پذیری مشاغل خانگی می باشد به گونه ای که فرد با هزینه بسیار اندک میتواند برای تغیر و بهبود کارش قدم بردارد.

بیشتر بخوانید

استایل و زیبایی

میکاپ عروس با توجه به فرم صورت

استایل و زیبایی

چرا باید از بهترین نوع موم برای اپلاسیون استفاده کرد؟

استایل و زیبایی

10 نکته طلایی برای ماندگاری آرایش

استایل و زیبایی زیبایی

استفاده از کانسیلر، کاربردی ترین وسیله آرایشی

استایل و زیبایی زیبایی

اپیلاسیون در آرایشگاه

استایل و زیبایی زیبایی

اکستنشن مژه چیست؟

برخی از مشاغل خانگی درآمد زا کدامند؟

برخی از مشاغل خانگی در آمد زا

در این بخش به معرفی مشاغل خانگی پر سود پرداختیم  که عبارت است از :

تولید میوه خشک:

در این نوع شغل خانگی باید قادر به تهیهٔ میوه با قیمت کم و کیفیت نسبتا بالا باشید.

در سایز کوچیک راه اندازی این نوع مشاغل خانگی معمولا نیازبه خشک کن های حرفه ای نیست؛ اما در صورتی که مایل به گسترش این کسب و کار باشید، حتما به دستگاه خشک کن میوه نیاز خواهید داشت و در صورتی که تمیزی و کیفیت میوه های خشک شما خوب باشد.

به سرعت به فروش بالا دست یافته و مشتری های دائمی پیدا خواهید کرد اما باید به خاطر داشته باشید که شکل بسته بندی نیز در حجم فروش و دائمی شدن مشتریان تاثیر خواهد داشت.

و همچنین باید دانست درآمد این شغل با توجه به فروش و تولید خود، ماهانه از ۱تا۲۰میلیون خواهد بود.

تولید محتوا و سئو:

این کار نیاز به تسلط برای جستجو در فضای اینترنت، تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن مهارت در نگارش و ادبیات فارسی دارد در صورتی که به اصول سئو نیز مسلط باشید سطح درامد شما و موفقیتتان در این شغل بالا خواهد رفت.

بازار تولید محتوا و سئو، در دنیای فعلی بسیار داغ است و شما می توانید در عین حال با چندین کار فرما قرار داد بسته و به در امد خوبی از این طریق دست یابید. از طریق این شغل نیز میتوان ماهانه به در امدی از ۱تا۱۰ میلیون دست یافت.

طراحی سایت:

این کسب و کار یکی از مشاغل خانگی تخصصی است که نیاز به داشتن دانش طراحی سایت دارد اگر در این زمینه دانش اموخته هستید، با قبول پروژه های خانگی به در امد قابل توجهی در ماه دست یابید.

و باید دانست در دنیای امروزی مشتریان طراحی سایت هیچ گاه تمامی نخواهند داشت و همچنین باید دانست طراحان سایت میتوانند ماهانه از ۳تا۲۰ میلیون در امد داشته باشند.

برای شراع کافی است کار خود را اغاز کرده و چند نمونه کار مناسب داشته باشید.

خیاطی یکی از کارهای پر طرفدار مشاغل خانگی

خیاطی یکی از مشاغل خانگی بسیار سود اور است که از دیر باز رونق داشته و به نظر می رسد که هیچ گاه از رونق نخواهد افتاد.

اگر به هنر خیاطی اشنایی دارید از همین امروز کسب و کار خود را اغاز کنید.

در صورتی که لباس های دوخته شدهٔ شما کیفیت کار خوبی داشته باشند، مشتریان دائمی پیدا کرده و به مراتب به مشتریانتان افزاده خواهد شد. این کسب و کار خانگی ،ماهیانه از۱تا۱۵میلیون میتواند درامد داشته باشد.

ترجمه متون به زبانهای مختلف

ترجمه نیز مانند تولید محتوا بازار کار خوبی دارد و همیشه مشتریان ان به سراغ مترجمان حرفه ای و با اعتماد می روند.

برای ترجمه باید به زبان خارجی خاصی تسلط کامل داشته باشید و البته زبان مقصد را به طور کامل نگارش کنید شاید شروع کار کمی مشکل باشد اما پس از چند ماه رفته رفته به حدی مشغول میشوید که مشتریان جدید را جواب خواهید کرد.

برای اینکه به در امد ثابت و همیشگی دست یابید باید در کار خود متعهد ، منظم و کاملا دقیق و حرفه ای باشید. اما در امد این شغل نیز میتواند از ماهانه ۲تا۱۰میلیون باشد.

استخراج بیت کوین:

با توجه به رسمی شدن استخراج بیت کوین در ایران و صدور مجوز ان از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اینک میتوان استخراج ارز های مجازی را یکی از سود اور ترین، مشاغل خانگی دانست.

البته بدیهی است که دنبال کردن ان به صورت صنعتی و حرفه ای به در امد سرشار تری منجرب خواهد شد. میزان در امد در این حوضه کاملا بستگی به میزان استخراج دارد و قابل تخمین زدن ابتدایی نیست.

ساخت عروسک:

در بازار امروزی ساخت عروسک در منزل با به کار بردن هنر و سلیقه می تواند بازار فوق العاده ای داشته باشد در حال حاضر بستر برای تولید عروسک های داخلی کاملا محیا بوده و میتوان از این طریق به در امد خوبی دست یافت.

شاید تا به امروز فکر عروسک سازی و عروسک فروشی را داشته بوده باشید اما از امروز این فکر تا حدودی حرفه ای تر به ذهن امده و میتوان با ایده های خلاقانه، به سرعت بازار وسیعی برای خود فراهم سازید.

در امد این شغل خانگی نیز میتواند از ماهانه ۵تا۳۰میلیون باشد.

مشاغل خانگی

مقاله های پیشنهادی

بیشتر بدانید

اهمیت سئو وبسایت

1401-12-06

خرید رپورتاژ آگهی وتاثیر بر سئو وبسایت

1401-12-06

سئو سایت (SEO) و چگونه می توانیم یک وبسایت را سئو کنیم؟

1402-02-23

مهم ترین ویژگی های طراحی وبسایت

1402-02-25

با اصطلاحات وعناوین سئو بیشتر آشنا شوید

1402-03-20

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *