تکنولوژی

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

شما که این مقاله را میخوانید بدون شک مدیر یک وبسایت یا طراح و سئو کار حرفه ای هستید وقصد سفارش رپورتاژ آگهی جهت بالا بردن رتبه سایت خود دارید در ابتدا بپردازیم به تاثیر درج و خرید رپورتاژ آگهی بر سئو سایت ها داشته باشیم .

رپورتاژ آگهی چیست

لینک بیلدینگ و لینک سازی یکی از بهترین و موثر ترین فاکتورهای سئو است و اگر بر اساس قوانین گوگل ساخته و تولید محتوا باشد ارزش و تاثیر بسیار زیادی در رنک وسئو سایت دارد و ارزش بسیار بالایی دارد.

رپورتاژ آگهی ها با توجه به سایت پذیرنده بک لینکهایی با کیفیت و قدرت بالایی ه

در تولید محتوا رپورتاژ آگهی باید لینک سازی با روشهایی ساخته شود که ارزش بالا ساخته شود و تاثیرات منفی در سئو سایت نخواهد داشت .

در روشهای دیگر وآگهی لینک و تاثیر تبلیغات تا زمانی تاثیر گذار خواهد بود که شما بابت آن آگهی هزینه پرداخت میکنید تاثیر گذار است و زمانی که هزینه پرداخت نکنید تاثیر وکارایی لینک از بین خواهد رفت ولی در لینک سازی با روش رپورتاژ آگهی شما یک بار برای همیشه هزینه خواهید کرد.

تولید محتوای رپورتاژ آگهی ناید حالت تجاری داشته باشد وباید به صورت محتوای آموزشی باشد و هدف اصلی از رپرتاژ آگهی صرفا به منظور ورودی نباشد و هدف اصلی بروی تاثیر سئو بر صفحه مورد نظر باید باشد.

چه وبسایتهایی برای رپورتاژ آگهی مناسب است

امروز ابزارهای بسیار زیادی جهت انالیز وب سایتها وجود دارد ابزاری مانند که میتوانید اسپم اسکور واعتبار دامنه را انلایز کرد نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این ابزارها برای انالیز بسیارخوبی هستند ولی در مواردی با خطا مثل اسم اسکور واین صحبت را افرادی که سئو کار حرفه ای هستند میدانند که اگر وبسایتهای مخربی به سایت شما لینک زند شما با ابزار وتکنیکهایی لینکهای مضر را باطل خواهید کرد  ولی در ابزار ماوز این باطل کردن بک لینکها را تشخیص نمیدهد وهمچنان اسپم اسکور سایت هدف را بالا نشان میده با توجه به اینکه هیچ سئو کاری نیست که اجازه دهد لینکهای مخربی در سایت باشد.

انتخاب شما برای وب سایت رپورتاژ و آگهی میتواند بصورت سلیغه ای باشد وعده ای از اساتید اعتقاد دارند که آگهی باید در وبسایتی باشد که از لحاظ تخصص باید در حوزه کاری شما باشد در صورتی که این مورد تاثیری در سئو سایت شما نخواهد داشت مخاطب با سرچ به صفحات مورد نظر خود میرسد نه از طریق یک وبسایت.

مجله ارگ  در راستای خدمات رسانی وبهبود سئو وبسایت ومدیران وبسایت وسئو کاران عزیز با توجه به نیاز شما عزیزان رپورتاژ وتبلیغات را دردستور کار خود قرار داده است و با هزینه ای مناسب با شرایط ویژه جهت فروش رپورتاژ وتبلیغات در مجله ارگ میباشد

مزیت سفارش رپورتاژآگهی در سایت ارگ اصفهان

مجله ارگ اصفهان با توجه به تغییرات بسیار در طراحی سایت و ظاهر وبروز رسانی های سایت  نیاز روز مدیران وبسایت به تبلیغات و رپورتاژ آگهی دریافت رپورتاژ برای تمامی وب سایتها را برنامه کاری خود قرار داده است و از این رو به مدت زمان محدود خرید یک رپورتاژ آگهی از مزایای خرید یک رپورتآ آگهی یک تبلیغ بنری رایگان و با خرید یک آگهی از مزایای دو آگهی بهره خواهید برد.

قیمت وهزینه خرید رپورتاؤ آگهی

هزینه خرید در هر وبسایتی متفاوت است و با توجه به نوع دامنه و…متغیر است مجله ارگ جهت شروع سفارش رپور تاژ آگهی تا اخر سال 1402 هزینه رپورتاژ را 3000000 سیصد هزار تومان و هزینه تبلیغات 3ماه بصورت بنری بالغ بر 1100000 یک صد و ده هزار تومان میباشد و میتوانید با پر کردن فرم درخواست خود را ارسال و با ارسال محتوا و پرداخت هزینه رپورتار آگهی خود را در مجله ارگ دریافت کنید.

ارسال محتوا جهت رپورتاژ آگهی

جهت مشاوره و ارسال محتوا و تبلیغات به فرم تماس با ما مراجعه نمایید ومیتوانید از راهای تماس یا ارسال فرم مربوطه با ما در تماس باشید .همکاران ما در 7 روز هفته از ساعت 9 الی 22 در تمام ایام پاسخ گوی شما خواهند بود

مقاله های پیشنهادی

بیشتر بدانید

اهمیت سئو وبسایت

1401-12-06

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

1401-12-06

سئو سایت (SEO) و چگونه می توانیم یک وبسایت را سئو کنیم؟

1402-02-23

مهم ترین ویژگی های طراحی وبسایت

1402-02-25

با اصطلاحات وعناوین سئو بیشتر آشنا شوید

1402-03-20

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *